Головна Про бібліотеку

Про бібліотеку

ЦЕНТРАЛЬНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕКА для сліпих ім. М. Островського


Не втрать свій шанс, здобуваючи інформацію з нашою допомогою!

Прийди до бібліотеки і отримай потрібну тобі інформацію зручному для тебе форматі, адже твоє професійне та особистісне зростання залежить лише від тебе!


МИ НАДАЄМО ПОСЛУГИ :


•    У відділі обслуговування Ви можете одержати додому книги в різних форматах (шрифтом Брайля, плоско-друковані, на аудіо та цифрових носіях). У читальному залі можна ознайомитися з періодикою та книжковими новинками.
•    В методико-бібліографічному відділі Вам нададуть інформацію з теми, що Вас цікавить.
•    У відділі сучасних інформаційних технологій Ви зможете отримати потрібні матеріали у цифровому форматі. Наш архів відсканованої літератури налічує 1500 назв підручників та понад 20 тис. – художньої літератури. Він постійно доповнюється. На ваше замовлення тут відсканують підручники, наукову та методичну літературу.

 

ІНТЕРНЕТ-ЦЕНТР ЗАПРОШУЄ:


•    Завдяки гранту, наданому Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні, в бібліотеці відкрито Інтернет - центр. Його послугами можуть користуватися всі читачі за умови дотримання правил користування Інтернетом та комп’ютерною технікою, встановлених бібліотекою.
•    Тут Ви зможете: відсканувати потрібний текст, відредагувати його за допомогою брайлівського дисплея й роздрукувати на брайлівському чи звичайному принтері, або переконвертувати у формат MP3. Також Ви можете знайти потрібну інформацію в інтернеті.
•    Пропонуємо Вам постійно поновлювану базу нормативних актів України.
•    Для тих, хто ще не впевнено почувається за комп’ютером, надаються консультації консультантом бібліотеки.

 Створення умов для максимальної реабілітації людей з вадами зору, їх інтеграції у суспільство, організації рівного доступу до освіти, підвищення фахового рівня, організації дозвілля.


ПОСЛУГИ БЕЗКОШТОВНІ!


ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ:


•    Надання доступу до інформації шляхом формування та організації фондів на різних носіях; широке інформування про послуги та наявну інформацію; навчання ефективному пошуку та споживанню інформації.
•    Створення прийнятих умов для максимальної реабілітації людей з вадами зору, їх інтеграції у суспільство, організації рівного доступу до освіти, підвищення фахового рівня, організації дозвілля.
•    Надання доступу до  інформаційних ресурсів з проблем реабілітації та соціального захисту людей з обмеженнями в життєдіяльності.
ЗАДАЧІ:
•    Оснащення спеціальних робочих місць для забезпечення рівного доступу до інформації незрячих
•    Створення фонду учбової літератури в альтернативних форматах
ХТО НАШІ ЧИТАЧІ:
Бібліотека обслуговує близько 2000 читачів. Це – люди з обмеженнями зору, ті, хто зазнає труднощів у читанні друкованої продукції, а також широке коло працюючих у сфері реабілітації та соціального захисту, студенти-дефектологи.

Як стати нашим читачем?


З паспортом звернутися до бібліотеки.

Як нас знайти?


01601, Київ, Печерський узвіз, 5
Телефони:
235-00-63 (директор)
235-00-63 (факс)
234-39-74 (відділ обслуговування)
235-30-19 (відділ сучасних інформаційних технологій)
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Якщо Ви знаєте людей,
які потребують наших послуг,
розкажіть їм про нас!

 

 

 

 
Офіційний Youtube канал бібліотеки Офіційна сторінка на Facebook

Офіційний Youtube канал

Офіційний Youtube канал